• head-bgm

Shtypi i kraharorit BS-4001

Shtypi i kraharorit BS-4001

Përshkrim i shkurtër:

Adjust Rregullimet e sediljeve dhe jastëkëve strehojnë një larmi të gjerë të madhësive të përdoruesve

Siguron ndjesi natyrale dhe lëvizje më të madhe

Dorezat lejojnë lëvizje natyrore


 • :
 • Detaje të produkteve

  Etiketat e produkteve

  Korniza çeliku 11-matës siguron integritetin maksimal strukturor

  Framedo kornizë merr një shtresë elektrostatike me pluhur të përfunduar për të siguruar ngjitjen dhe qëndrueshmërinë maksimale

  Këmbët standarde të gomës mbrojnë bazën e kornizës dhe parandalojnë rrëshqitjen e makinës

  Shtypi i kraharorit BS-4001

  NW: 221KG

  Madhësia e makinës: 1400 * 1350 * 1500mm

  Pesha e grumbullimit: 80KG

  Tub: trashësi 50 * 100 mm 3 mm

  Paketa: Rasti i kompensatës

  Garancia e prodhuesit:

  1) Kornizë (jo veshje): 5 vjet
  2) Pjesët strukturore: 3 vjet
  3) pirgje peshe: 2 vjet
  4) Pulleys: 2 vjet
  5) kushineta kryesore: 2 vjet
  6) Itemsdo send që nuk specifikohet: 2 vjet
  7) tapiceri / kabllo / doreza: 1 vit.

  MODIFIKIMET

  PO

  cushioning
  Jastëkët e mbështjellë të konturuar përdorin një shkumë të formuar për rehati dhe qëndrueshmëri superiore; Pads kanë mbështetëse plastike për të mbrojtur dhe rritur qëndrueshmërinë

  Mbërthen dore : Rrokjet e duarve janë një përbërës ekstruduar me gome termo që është rezistent ndaj thithjes dhe konsumit; Mbërthenat e mbajtura me jakë alumini, duke mos lejuar që ato të rrëshqasin gjatë përdorimit

  Kabllot: Ndërtimi i fijes 7x19, kabllo i lubrifikuar, i veshur me najlon plotëson specifikimet e ushtrisë amerikane

  Pllakat Udhëzuese: Udhëzimet e thjeshta për t'u ndjekur ilustrojnë përdorimin e duhur dhe muskujt e trajnuar

  Pulleys: Tufat prej najloni të ngopura me tekstil me fije qelqi kanë kushineta të mbyllura

  Pllaka peshe dhe shufra udhëzuese: Pllaka me peshë të ngurtë. Pllaka me peshë të lartë është e pajisur me tufa vetë-lubrifikuese

  Selektori i selektimit të peshës me diametër 7/16 "(11 mm) bllokohet magnetikisht në vend dhe është i lidhur me pirg për të parandaluar humbjen

  shrouds: Standardet e pasme dhe të përparme


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni