• head-bgm

Машина за печат на трицепс

Машина за печат на трицепс

Краток опис:

● Подвижната подлога обезбедува удобност и ефикасност

● Се справува со индивидуалниот корисник во оптимална позиција

Color Рамка и кожа боја : Црна


 • :
 • Дета Product за производот

  Ознаки на производи

  11-мерач на челична рамка обезбедува максимален структурен интегритет

  Секоја рамка добива електростатско облога во прав за да се обезбеди максимална адхезија и издржливост

  Стандардните гумени стапала ја штитат основата на рамката и спречуваат лизгање на машината

  Машина за печат на трицепс

  NW: 215KG

  Големина на машината: 1200 * 980 * 1500мм

  Тежина: 55 килограми

  Цевка: дебелина од 50 * 100мм 3мм

  Пакет: Случалка од иверица

  Гаранција на производителот:

  1) Рамка (не облоги): 5 години
  2) Структурни делови: 3 години
  3) Купишта со тежина: 2 години
  4) Четки: 2 години
  5) клучни лежишта: 2 години
  6) Некарактеристични елементи: 2 години
  7) тапацир / кабел / зафат: 1 година.

  0度三头肌_12

  ПОСТАВУВАА

  ДА

  ПРИГОВОР
  Перничирани перничиња со перничиња користат обликувана пена за супериорна удобност и издржливост; Влошките имаат пластични потпирачи за заштита и зголемување на издржливоста

  Факти:

    • Сложена вежба
    • Главен мускул насочен - Трипс
    • Помошни мускули - Трипс
  0度三头肌_19

  Зафатни раце : Рачките на рацете се екструдирано термо гумено соединение кое е не апсорбирање и отпорно на абење; Затегнувањата се задржани со алуминиумски јаки, спречувајќи ги да се лизнат за време на употребата

  Кабли: Конструкција со влакно од 7x19, подмачкан, најлон обложен со кабел, ги исполнува американските воени спецификации

  Наставни плакати: Упатствата кои лесно се следат ја илустрираат правилната употреба и обучени мускули

  Макари: Најлонски четкички импрегнирани со фиберглас содржат запечатени лагери

  Плочи за тежина и шипки за водичи: Плочи со тежина од цврст челик. Плочата со најголема тежина е опремена со самопримачкувачки грмушки

  Пински-селектор на тежина со дијаметар од 7/16 "(11 mm) магнетски се заклучува на место и е поврзан со оџакот за да спречи загуба

  Скапите: Стандардни задни и предни врати


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја