Екран за производи

„Луѓето ориентирани“ е основа на нашата корпоративна култура. „Взаемна корист, одлична иновација, почитување на хуманоста и континуирано работење“ е нашиот деловен принцип. Ние ќе ги промовираме иновациите и реалниот дух, произведувајќи ги најдобрите производи со опрема од прва класа.
  • Products
  • Products-01

Повеќе производи

Зошто да не изберете нас

XUZHOU BAISHENG SPORTS CO, LTD, која специјализира во истражување и производство на спортска опрема. БС СПОРТС има вкупна инвестиција 3 милиони УСД, на површина од повеќе од 10000 квадратни метри.

Деловниот опсег на БС СПОРТС опфаќа R&D, производство, продажба и пост-услужна услуга на комерцијална спортска сала, дома салата и сродни производи. Околу 70% производи се продаваат во Северна Америка, Источна Европа, Блискиот исток, Тајван, ongKong итн.

Вести за компанијата

Опрема за вежбање што можете да ја купите за вежбање во домот, додека продолжува карантинот за коронавирус

Совршено поставување дома салата значи дека веќе не мора да плаќате за членство во теретана или личен тренер. Сè што ви треба е вистинската опрема за вежбање. И вашите алатки по избор ќе се разликуваат во зависност од вашето ниво на фитнес и целите на фитнесот. Обидувајќи се да изгубите тежина? Можеби сакате да согорите калории со в ...

Спортско шоу во Кина

XUZHOU BAISHENG SPORTS CO., LTD ќе присуствува на спортскиот саем во Кина во Шангај во мај, 2020 година и ќе присуствува на странска изложба како Виетнам, Индија и др. Со нетрпение очекуваме да ве запознаам таму!

  • Кина снабдувач со високо квалитетно пластично лизгање